CLUBHOUSE

IMG_2376

Інна Косінська

Marketing Director

.

Нова соціальна мережа CLUBHOUSE полонила користувачів мережі. Чим більше соціальних мереж створюється, тим менше часу ми можемо приділяти кожній. Щоб не кидатись на всі боки, кожен бізнес має визначити власні способи комунікації відповідно до поставленої мети. Ось кілька інсайтів щодо CLUBHOUSE, щоб ви могли вирішити для себе: чи цікавить вас новий канал промо та які можливості він пропонує. 

Отже, розберемось детально. 

CLUBHOUSE – як радіо, на яке ви не просто відправили SMS-привітання, а й додзвонились, щоб самим поговорити в ефірі. Звісно, це жарт, в якому маленька доля жарту. Головна ціль CLUBHOUSE – розмовляти, розмовляти і…ще раз розмовляти. Голосовий функціонал без візуального наповнення. Ми завжди говорили на семінарах, що для Facebook, Instagram і TikTok важливий контент – це вірно, але всі вони дозволяють маніпулювати візуалом, ви можете видавати бажане за дійсне. Натомість у CLUBHOUSE ви змушені говорити самі, а не постити заготовлені тексти. Вимова, словниковий запас, побудова речення та інтелектуальність відіграватимуть головну роль. Не кажучи вже про сам голос! 

У CLUBHOUSE комунікації відбуваються у тематичних кімнатах, де всі можуть задавати вам питання, обговорювати цікаві моменти, дискутувати на різні теми. Кімнати бувають трьох видів: 

🧩 закриті (тільки по інвайту);

🧩 Соціальні (для ваших підписників);

🧩 відкриті.

Кілька змістовних порад:

✅ Не варто оформлювати ваші аватарки в рамки та занадто виділяти їх дизайном. Так вашу аватарку не видно, коли ви говорите в кімнаті. Це тільки плутає людей. Звісно, аватарки небажано часто змінювати, адже вас будуть впізнавати більше за фото, ніж за підписом. 

✅ Для BIO – 150 символів. Сюди пишемо інформацію, за якою вас можуть знайти в пошуку. 

✅ Якщо ви орієнтовані тільки на ринок України – підписуйтесь кирилицею. Так ваше ім’я буде ніби виділено жирним. 

✅ Українського саппорту немає, та його в цілому немає. Вся технічна підтримка – це людей 20 максимум, які сидять у Силіконовій долині. 

✅ У якій ви кімнаті, можуть бачити тільки взаємні підписки.

Плани DMK:

Поділюсь нашим рішенням щодо нової платформи. Робити негативні чи позитивні висновки дуже рано. 

Ми плануємо провести закритий семінар для сертифікованих косметологів DMK, на якому ви зможете протестувати функціонал, а ми відповімо на всі технічні питання. Ось лінк на кімнату. Кімната закрита, щоб приєднатись до розмови – follow @innakosinska.

Проведемо три кімнати на такі теми, як “Пілінги”, “Процедури для чоловіків” та “Природне омолодження шкіри із SuneKOS”.  Для входу в кімнату підписуйтесь на спікерів: @julieborzykh, @kateryna.gogol, @biolgaida, @elenashchedrina. Технічна підтримка: @innakosinska та @katekostiuk.

Відповіді на FAG питання, які цікавлять усіх:

  1. Чому в моїй стрічці я бачу дивні кімнати на інших мовах?

Система влаштована так, що у стрічці ви бачите ті кімнати, в яких просто зараз знаходяться люди, на яких ви підписані. Якщо підписок мало або зовсім немає, вам показують рандомні кімнати з усього світу. Чим більше підписок на цікавих людей, що ведуть активну діяльність, тим більше класного контенту вам доступно.

 

  1. Чи є якийсь пошук по кімнатах?

Ні. Можливо, коли-небудь з’явиться, зараз – тільки через підписки на інших. Поки що ви можете шукати або людей, або клуби.

 

  1. Як створити свій хаус (клуб)?

По суті, поки ніяк. Для того, щоб зробити свій хаус, потрібно відправити розробникам заявку (побачити її можна в налаштуваннях облікового запису в Clubhouse -> FAQ -> як створити свій клуб). Та оскільки в команді творців Clubhouse зараз всього пара десятків людей, ці заявки будуть розглядатися нескоро. Ми вже оформили заявку на створення клубу. Побачимо, коли нам дадуть відповідь. 

 

  1. Що означає emoji-хлопавка біля аватара?

Таким значком відзначені користувачі, які зареєструвалися у Clubhouse менше тижня тому. Через 7 днів вона автоматично зникає.

 

  1. Що за листок із загнутим кутом біля моєї аватарки вгорі праворуч?

Натисніть на нього і почекайте секунд п’ять. 

  1. Як у Clubhouse знайти людей, які поділяють мої інтереси?

Якщо ви косметолог і хочете знайти інших косметологів, можете спробувати контекстний пошук. У меню пошуку (лупа в лівій частині головного екрану) ви можете писати не тільки імена людей, а й ключові слова. Наприклад, ви шукаєте «beauty» і знаходите всіх, у кого в описі профілю є це слово (ось чому важливо змістовно заповнювати профіль).

 

  1. Як я можу запросити людину в Clubhouse?

Є два способи:
1. Прямий інвайт – при реєстрації їх видається два.
2. Схвалення через телефонну книгу.

Друга система здається всім заплутаною, тому розповімо докладно.

При спробі зареєструватися в Clubhouse, людина потрапляє в невидиму чергу. Вона існує для того, щоб розробники могли контролювати внутрішній трафік і не перевантажувати сервера. Причому вище в цьому списку виявляються ті, у кого більше контактів з телефонної книги вже зареєстровано в Clubhouse.

Як тільки з’являється можливість, розробники цю чергу відкривають. Якщо людина, яка бажає приєднатися, записана у вашій телефонній книзі, у вашій стрічці Activity з’являється її ім’я і питання: чи дозволяєте ви їй увійти. Якщо ви погоджуєтеся, вона стає учасником Clubhouse, і в її профілі відбивається ваше ім’я (так само, як і з прямим інвайтом).

Я вже роздала свої 2 інвайти (мені дали ще 3 додатково) та підтвердила 6 запитів. Таким чином я вже зареєструвала 11 осіб. Але перед відправкою перевірте, чи ви висилаєте інвайт власнику iPhone, бо так я вже двічі помилилась :( 

 

  1. Як зробити свою кімнату популярною?

Як ми вже писали, вашу кімнату в стрічці побачать тільки ті, хто на вас підписаний. Запросити у свою кімнату через + ви також можете тільки тих, з ким є взаємна підписка. Тому спочатку вам потрібно набрати свою аудиторію – ходити по інших кімнатах, не соромитися брати участь у дискусіях, бути активним і змістовним. І потім, коли у вас будуть фоловери, починайте розвивати свій проект.

 

  1. Як самому набрати багато передплатників?

Ніяких хитрощів, секретів, накруток у Clubhouse немає. Люди підписуються на вас тоді, коли чують розумну та цікаву розмову. Зовнішній трафік вам тут не допоможе. Чим більше і по суті ви говорите, тим більше у вас фоловерів.

💚